Witaj Świecie !

filament

Miło nam poinformować, że po długim czasie udało nam się w końcu uruchomić nową platformę, której celem jest integracja zagadnień związanych z drukowaniem przestrzennym (3D) w technologii FFF/FDM.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali i pomagają nam przy budowie strony. Specjalne podziękowania dla Mateusza, który przekazał nam domenę.

Naszym celem jest ułatwienie wejścia w świat druku 3D oraz pomoc w uzyskaniu jak najlepszych rezultatów wydruków 3D. Jest to zatem strona dla tych, którzy myślą o kupnie/złożeniu drukarki 3D lub drukują już na swoich drukarkach. Ogromna ilość informacji w sieci, niejednokrotnie utrudnia podjęcie odpowiednich decyzji w sprawie doboru sprzętu, parametrów i materiałów. Jako orędownicy otwartych rozwiązań, dawno już włożyliśmy między bajki opowieści o własnej, domowej drukarce za 1000 zł. Za kilka lat (ale po co czekać ?), być może pojawią się drukarki 3D w tej cenie, ale z pewnością nie będą to konstrukcje otwarte. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że technologia druku 3D FFF/FDM ma swoje ograniczenia. Chcemy jednak zaproponować nową jakość w drukowaniu i pokazać, że drukowanie przestrzenne w tej technologii nie jest trudne, a rezultaty mogą być bardzo zadowalające.

Na początek specjalnie z myślą o użytkownikach otwartych drukarek 3D przygotowaliśmy odpowiedniej jakości drut do drukowania na takich drukarkach. Specjalnie dobrane komponenty, spowodują, że drukowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością. Nasz materiał pozwoli na uzyskanie lepszych efektów wydruku i lepszej jakości. Zajrzyj do naszej galerii aby zobaczyć wydrukowane modele naszym materiałem. Fanie byłoby także, aby w galerii pojawiły się też Wasze wydruki. Przesyłajcie  ich zdjęcia do nas ! Najlepsze z nich będą przez nas nagradzane !

Jeżeli jesteś posiadaczem drukarki RepRap lub innej drukarki drukującej w technologii FFF/FDM (i możesz używać różnych rodzajów materiałów), nasza oferta jest dla Ciebie. Po prostu sprawdź jaką średnicę filamentu potrzebujesz, wybierz kolor i ciesz się udanymi wydrukami.

Portal drukujw3d.pl to nie tylko oferta sprzedaży drutu do drukarek 3D. To także miejsce, gdzie będziesz mógł wymienić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi druku 3D oraz pochwalić się swoimi wydrukami. Zajrzyj na nasze miniforum !

Jesteśmy trzyosobowym zespołem. Będziesz mógł spotkać nas podczas eventów i na żywo zobaczyć jak powstają trójwymiarowe modele. Odwiedzaj nasze strony, aby mieć jak najświeższe informacje.

Tagi: , , , , ,
Napisano w blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*