Drukarka 3D dla szkół

Serdecznie zapraszamy do wspólnego działania ? razem z Państwem chcemy pobudzać ciekawość i kreatywność dzieci oraz młodzieży, zachęcać ich do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Wspólnie skorzystajmy z możliwości edukacji przez zabawę połączoną z radością tworzenia ! Chcemy wspierać i uzupełniać szkolne programy nauczania dla uczniów szkół różnego szczebla i razem z Państwem tworzyć innowacyjne zaplecze edukacyjne. Nasza oferta dostosowana jest do szkół każdego stopnia !

Drukarka 3D dla szkół.

W naszej ofercie znajdą Państwo drukarki 3D wraz z przeszkoleniem wytypowanych przez Państwa nauczycieli, oraz programem wprowadzenia uczniów w świat druku 3D.

Nasza oferta pozwoli Państwu z powodzeniem realizować inicjatywy związane z rozwojem zainteresowań i talentów uczniów. Możliwości drukarek 3D są niemal nieograniczone. Uczniowie mając dostęp do innowacyjnej technologii druku 3D będą mogli w nowatorski sposób tworzyć realne przedmioty,  miniroboty, pomoce szkolne, projekty artystyczne, itp.

Użytkowanie przez uczniów drukarki 3D z pewnością wpłynie na wzrost prestiżu i atrakcyjności oraz na jakościowy rozwój szkoły.drukarka 3d dla szkół

Informacja szczegółowa:

telefon: +48 793 581 282

e-mail: info@drukujw3d.pl