O nas

Strona drukujw3d.pl powstała z pasji do nowej technologii jaką jest druk 3D. Nasz team, to grupa osób, które zafascynowały się drukiem 3D w 2012 roku. Nasza przygoda z drukiem 3D, to droga pełna nowych wyzwań, poznawania, eksperymentów, chwil wielkiej radości oraz zwątpienia. Dzisiaj, po ponad dwóch latach doświadczeń, możemy powiedzieć, że na temat druku 3D wiemy więcej, niż trochę, chociaż jest to dziedzina rozwijająca się bardzo dynamicznie, a nowe rozwiązania pojawiają się niemal codziennie.

Nasze doświadczenie w budowie drukarek 3D oraz druku 3D, poparte jest owocną współpracą z wieloma firmami oraz osobami, z którymi współpracujemy na co dzień, aby sprostać oczekiwaniom Klientów.

Portal drukujw3d.pl powstał z myślą o posiadaczach „otwartych” domowych oraz firmowych drukarek 3D, drukujących metodą FFF lub FDM. Pod pojęciem otwarty, rozumiemy drukarki powstałe w oparciu o projekt RepRap, w których nie ma np. ograniczenia związanego z wyborem producenta drutu.

Podsumowując, jesteśmy po to, aby swoim doświadczeniem pomóc Ci na każdym etapie Twojej przygody z drukiem 3D. Chcesz zobaczyć pracujące nasze drukarki 3D, oraz dowiedzieć się więcej o druku 3D. Napisz do nas.