Drut do drukarek 3D

 

xf-pla-icon-100
xf-abs-icon-100
3dprinting_final
szpulka-icon-final
diameter-3mm-final
diameter-175mm-final

xf-abs-3mm

Masz dość problemów z drukowaniem 3D ? Ciągle zapchana głowica, drut o nierównym przekroju powodujący widoczne prążki na wydrukach, inne właściwości drutu przy kolejnym zamówieniu materiału, liczne rozwarstwienia podczas wydruku ?

Chyba czas na zmianę. Gdy uznasz, że najwyższy czas, aby drukować tylko z wysokiej jakości drutu, zadasz z pewnością pytanie czy taki drut jest kompatybilny z moją drukarką i co w nim takiego szczególnego.

Do jakich drukarek ?

95% wszystkich konsumenckich niskobudżetowych drukarek 3D, dostępnych obecnie na rynku, drukuje w technologii FDM, używa drutu o średnicy 1.75mm lub 3mm i jest to ABS lub polimer PLA. Drukarki, posiadające podgrzewane stoliki pozwalają na drukowanie zarówno z PLA jak i ABS.

Nasz drut XF-ABS oraz XF-PLA może być używany we wszystkich tych drukarkach, które drukują drutem o średnicy 1.75mm lub 3mm, chyba że producent drukarki dodał swoje zabezpieczenia elektroniczne, aby zablokować możliwość drukowania materiałem innych producentów.

Dlaczego nasz drut ?

Jesteśmy producentem drutu XF-ABS oraz XF-PLA i mamy pełen wpływ na jakość materiału oraz terminy realizacji. Oprócz pierwotnego materiału bez domieszek z przemiału i doskonałej tolerancji wymiarowej, specjalnie dobrane komponenty oraz odpowiedni pigment sprawiają, że nasz materiał bardzo dobrze płynie podczas druku i nie wymaga dużych sił wytłaczania. Zapewnia to równomierne podawanie materiału, zachowanie koloru i doskonałą, równą powierzchnię zewnętrzną wydruków. Nasz drut to doskonała relacja ceny do jakości. Porównaj z innymi producentami. Dalej nie wierzysz ? Zamów próbki i przekonaj się jak drukuje się naszym materiałem. Nasz sklep ma taką ofertę. Przy zakupie próbek wybierz opcję odbiór osobisty. W cenie zakupu, który pokrywa nasze koszty wysyłki, wyślemy na wskazany adres zamówione próbki drutu.

Jakieś przykłady konsumenckich niskobudżetowych drukarek 3D ?

Ilość modeli drukarek konsumenckich rośnie w zawrotnym tempie i trudno wymienić je wszystkie. W tabeli podane są najpopularniejsze modele konsumenckich drukarek 3D, w których możesz użyć naszego drutu. Wiele drukarek 3D produkowanych w naszym kraju, będzie z powodzeniem współpracować z naszym materiałem.

Producent Model drukarki Średnica drutu
Makerbot Industries Makerbot Replicator 1.75mm
Makerbot Industries Makerbot Replicator 2 1.75mm
Makerbot Industries Makerbot Replicator 2x 1.75mm
Ultimaker BV Ultimaker 3mm
Ultimaker BV Ultimaker 2 3mm
Lulzbot TAZ 3mm
Velleman K8200 3mm
PrintrBot JR/Plus/Simple 3mm
UP Mini/Plus 2 1.75mm
Afinia H-Series 1.75mm
Solidoodle 2nd/3rd/4th Generation 1.75mm
FlashForge Creator 1.75mm
Conrad Electronic Renkforce RF1000 3mm
ReprapPro Tricolour Mendel 3mm
ReprapPro Ormerod 3mm
Omni3D Omni3D 1.75/3mm
Trójwymiarowo Reprifab 1.75/3mm
 Inni MendelMax 2.0 3mm
 Inni Prusa i3 3mm
 Inni Mendel Prusa 1.75/3mm
 Inni Mendel90 1.75/3mm

Jeżeli posiadasz drukarkę 3D zbudowaną na zamówienie np. do celów przemysłowych/komercyjnych, sprawdź czy masz możliwość swobodnego wyboru drutu od innych producentów.

Wiemy, że nie ma kompromisów w przypadku wyboru materiału z którego drukujesz. Dobry materiał to udane wydruki i lepsza jakość powierzchni wydruku. Sprawdź naszą ofertę.

Jeżeli potrzebujesz większej ilości materiału lub chciałbyś zostać naszym dystrybutorem, skontaktuj się z nami. Będąc naszym partnerem handlowym możesz liczyć na korzystne warunki, fachowe wsparcie oraz wysoką jakość produktów.

Pobierz nasz katalog produktu aby dowiedzieć się więcej.

Katalog produktu

filament – katalog produktu

Product catalog

filament – product catalog